Praca dla kobiet i mężczyzn od zaraz w Gorzowie Wlkp (w TPV)

PRACA DLA KOBIE I MĘŻCZYZN OD ZARAZ!

Poszukiwane kobiety i mężczyźni do pracy na stanowisko : Pracownik Produkcji Bezpośredniej TPV.

Miejsce pracy : Gorzów Wlkp.

Oferujemy:
-Umowę o pracę
-Transport w okolicach Gorzowa (w promieniu 35-40 km)
-Mieszkanie zapewniamy ( OBYWATELOM Z UKRAINY )

Wymagania:
- Zdolności manualne
- Chęci do podjęcia do pracy od zaraz
Obowiązki:
- Skręcanie drobnych elementów tj. śrubki itp.
(akcesoria do tv)
- Lutowanie (nakładanie precyzyjnie kleju na płytkę)

Więcej informacji pod numerem telefonu.Zainteresowane osoby Cv prosimy przesyłać na e-mail.
E-mail: kontakt@eurojob24.pl

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Cały Etat
Lokalizacja:   Polska
Region:   Lubuskie
Miasto:   Gorzów Wielkopolski
Osoba kontaktowa::   Aleksandra Pokład
Telefon:   577130740
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 4191 | Nr: #27628