Praca w Holandii bez znajomości języka!

Agencja pracy LiderJob (cert. 16198) poszukuje osoby chętne do pracy w przemyśle spożywczym.

Obowiązki:
- prace magazynowe
- zbieranie zamówień
- pakowanie produktów spożywczych
- kontrola jakości

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu
- sumienność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:
- cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
- zarobki w euro co tydzień
- opiekę polskojęzycznego koordynatora
- zakwaterowanie
- transport do pracy
- ubezpieczenie

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.liderjob.pl lub przesłanie swojego CV na adres e-mail: biuro@liderjob.pl lub opole@liderjob.pl .

Wszelkich dodatkowych informacji udzielimy pod numerami telefonu:
+48 509 240 000 lub +48 500 017 878. Kontakt w godzinach od 8 do 16, od poniedziałku do piątku.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Informacje kontaktowe
Rodzaj ogłoszenia:   Oferuję
Rodzaj pracy:   Inna
Lokalizacja:   Europa
Region:   Holandia
Osoba kontaktowa::   LiderJob
Telefon:   509 240 000
Dodane 00, 00, 0000 | Odsłony: 2235 | Nr: #28251